Odběrová místa Kariéra GDPR Logo Bezlepkovi

Jsme AeskuLab, pomáháme lékařům lépe a rychleji uzdravovat, pacientům chránit jejich zdravější budoucnost.
Po celé ČR provozujeme síť zdravotnických laboratoří s širokým spektrem laboratorních vyšetření. Zabýváme se laboratorní diagnostikou v oblasti biochemie, hematologie, imunologie, mikrobiologie, patologie a genetiky.
Jsme součástí mezinárodní sítě skupiny Unilabs.

Do našeho týmu hledáme:

Řidič/ka svozu laboratorních vzorků Praha (6h/den)

Náplň práce:

  • zajištění svozu vzorků a materiálu ze zdravotnických zařízení ke zpracování do laboratoře v regionu Praha a okolí
  • svoz výsledků a materiálu z laboratoře zpět do zdravotnických zařízení v regionu
  • komunikace s klienty/lékaři laboratoře - zprostředkování požadavků na přidělené svozové trase

Požadujeme:

  • bydliště Praha
  • časová flexibilita v dopoledních hodinách pondělí až pátek
  • řidičský průkaz skupiny B + praxe v řízení osobního automobilu
  • dobré řidičské schopnosti - aktivní řidič
  • zkušenosti ve zdravotnictví výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • odolnost vůči stresu
  • spolehlivost, zodpovědnost, vstřícné jednání a slušné vystupování

Nabízíme:

  • zázemí profesionální a dlouhodobě fungující společnosti
  • dobrý kolektiv
  • stravenky
  • práce na hlavní pracovní poměr, ale na zkrácený úvazek, 6 hod. denně, v dopoledních hodinách od 7:30
  • firemní vůz

Doplňující informace:

  • nástup: ideálně ihned (případná dohoda možná)
  • nezbytná časová flexibilita pondělí až pátek
  • jedná se o práci na HPP

Kontakt

AeskuLab k.s.
Jiří Pavel
Evropská 846/176a
160 00  Praha-Dejvice
Česká republika
Telefon: +420 255 775 223

Proč AESKULAB?

  • Kvalita, kvalifikace, zkušenost a spolehlivost.
  • Široké spektrum vyšetření.
  • Hustá síť odběrných míst po celé republice.
  • Desítky svozových tras.
  • Moderní diagnostické metody, přístroje a technologie.
  • Rychlá diagnostika onemocnění.
  • Odborné konzultace pro celou republiku.
  • Bezplatný odvoz a likvidace infekčního odpadu.
  • Automatizovaná příprava a diagnostika vzorků.

Anketa

Anketa pro klienty AeskuLab
(Zadejte heslo)