Odběrová místa Kariéra GDPR Logo Bezlepkovi

Jsme AeskuLab, pomáháme lékařům lépe a rychleji uzdravovat, pacientům chránit jejich zdravější budoucnost.
Po celé ČR provozujeme síť zdravotnických laboratoří s širokým spektrem laboratorních vyšetření. Zabýváme se laboratorní diagnostikou v oblasti biochemie, hematologie, imunologie, mikrobiologie, patologie a genetiky.
Jsme součástí mezinárodní sítě skupiny Unilabs.

Do našeho týmu hledáme:

Odběrová sestra - částečný úvazek Praha 4

Náplň práce:

  • odběry krve dětí i dospělých
  • evidence biologického materiálu k vyšetření
  • související administrativa
  • drobný úklid odběrové místnosti

Požadujeme:

  • zdravotnická SŠ/VOŠ
  • praxe zdravotní sestry
  • zkušenost s odběry krve, zručnost
  • uživatelská znalost práce s PC
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • přesnost a pečlivost

Nabízíme:

  • dobré pracovní a mzdové podmínky
  • zázemí profesionální a dlouhodobě fungující společnosti
  • 6 týdnů dovolené, stravenky
  • dobrý kolektiv

Další informace:

  • pracoviště/pracovní doba:

Budějovická - Antala Staška 1670/80, Praha 4

  • pracovní doba Po - Pá 7:00 - 11:30

Československého exilu 2175/36, přízemí, Praha 4
pracovní doba: Po-Pá 7:00 - 12:00

  • datum nástupu: dle dohody (ideálně ihned)

Kontakt

AeskuLab k.s.
Jiří Pavel
Evropská 846/176a
160 00  Praha-Dejvice
Česká republika
Telefon: +420 255 775 223

Proč AESKULAB?

  • Kvalita, kvalifikace, zkušenost a spolehlivost.
  • Široké spektrum vyšetření.
  • Hustá síť odběrných míst po celé republice.
  • Desítky svozových tras.
  • Moderní diagnostické metody, přístroje a technologie.
  • Rychlá diagnostika onemocnění.
  • Odborné konzultace pro celou republiku.
  • Bezplatný odvoz a likvidace infekčního odpadu.
  • Automatizovaná příprava a diagnostika vzorků.

Anketa

Anketa pro klienty AeskuLab
(Zadejte heslo)