Odběrová místa Kariéra GDPR Logo Bezlepkovi

Pro naši společnost AeskuLab Patologie k.s., která je součástí skupiny AeskuLab a zabývá se komplexní laboratorní diagnostikou v oblasti patologie, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Zdravotní laborant/ka imunohistochemie - Praha 6

V současné době hledám zdravotní laboranty nebo laboratorní asistenty na imunohistochemii. Místo výkonu práce je v moderních laboratořích v administrativním centru Hadovka na Praze 6.

Náplň práce:

  • práce v laboratoři dle příslušného oddělení
  • kontrola kvality a vyhodnocení proběhlých reakcí
  • v případě potřeby zastupování kolegů při dalších činnostech v laboratoři

Požadujeme:

  • SZŠ a VOŠZ nebo Bc. vzdělání, obor Zdravotní laborant nebo Laboratorní asistent
  • atestace v oboru výhodou, ale nevadí nám ani šikovný absolvent
  • zručnost, samostatnost

Nabízíme:

  • podpora dalšího vzdělávání včetně atestace
  • příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí
  • 6 týdnů dovolené, stravenky
  • mzdové ohodnocení odpovídající pracovním zkušenostem
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • pracoviště Praha 6 v blízkosti metra A

Kontakt

AeskuLab k.s.
Jiří Pavel
Evropská 846/176a
160 00  Praha-Dejvice
Česká republika
Telefon: +420 255 775 223

Proč AESKULAB?

  • Kvalita, kvalifikace, zkušenost a spolehlivost.
  • Široké spektrum vyšetření.
  • Hustá síť odběrných míst po celé republice.
  • Desítky svozových tras.
  • Moderní diagnostické metody, přístroje a technologie.
  • Rychlá diagnostika onemocnění.
  • Odborné konzultace pro celou republiku.
  • Bezplatný odvoz a likvidace infekčního odpadu.
  • Automatizovaná příprava a diagnostika vzorků.

Anketa

Anketa pro klienty AeskuLab
(Zadejte heslo)