Jsme AeskuLab, pomáháme lékařům lépe a rychleji uzdravovat, pacientům chránit jejich zdravější budoucnost.
Po celé ČR provozujeme síť zdravotnických laboratoří s širokým spektrem laboratorních vyšetření.

Jsme součástí mezinárodní sítě skupiny Unilabs.

Odběrová sestra - částečný úvazek Čelákovice

Náplň práce:

  • odběry krve dětí i dospělých
  • evidence biologického materiálu k vyšetření
  • související administrativa
  • drobný úklid odběrové místnosti

Požadujeme:

  • zdravotnická SŠ/VOŠ
  • praxe zdravotní sestry
  • zkušenost s odběry krve, zručnost
  • uživatelská znalost práce s PC
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • přesnost a pečlivost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a dlouhodobě fungující společnosti
  • 6 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu
  • po zkušební době možnost výběru z dalších benefitů (příspěvek na důchodové pojištění, na dovolenou, kulturu nebo možnost nákupu knih nebo zdravotních potřeb)
  • sportovní karta ActivePass, MultiSport
  • podporu vzdělávání v oboru
  • pracovní doba pondělí - pátek, bez nočních služeb

Další informace:

  • pracoviště: nám. 5. května 2/12, Čelákovice
  • pracovní doba Po - Pá 7:00 - 12:00
  • datum nástupu: dle dohody

Kontakt

AeskuLab k.s.
Jiří Pavel
Evropská 846/176a
160 00  Praha-Dejvice
Česká republika
Telefon: +420 255 775 223